درباره ما

شرکت پویا طرح آروین فعالیت خود را در سال ۱۳۹۲ در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی و بهداشتی و دارویی آغاز کرد. رسالت این مجموعه توسعه صنعت کشور عزیزمان ایران می باشد. در این راستا نیز در جهت خود کفایی و مکانیزه کردن واحدهای صنعتی بر آن شدیم تا تمام توان خویش را به کار گیریم و با تلاش و کوشش پرسنل متعهد و توانا و با استفاده از فنون و دانش بالا در راه طراحی و تولید دستگاهای بسته بندی دستگاه های کم نظیر تولید و نصب کنیم.

شرکت ما ، ارزشهای اصلی ما ، باورهای ما

خدمات پس از فروش

شرکت پویا طرح آروین باخدمات پس از فروش ، سرویس سریع و مناسب و بهینه ، توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید.

کیفیت در تولید

گروه پویا طرح آروین توانسته با استفاده از تجهیرات و تکنولوژی روز دنیا به کیفیت ایده ال در تولید ماشین آلات بسته بندی دست یابد.

مشاوره خرید

جهت خرید دستگاه می توانید از تیم مشاوران ماشین سازی پویا طرح آروین با اطمینان خاطر با شما همراه می شود تا در خرید خود  آگاهانه‌تر و هوشمندانه‌تر باشید.

رضایت و مشتری مداری

در واقع با نوآوری در تولید و ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی و تلاش و تفکر بر روی طراحی و ساخت آنچه مشتری نیاز دارد ، بر این شده است تا این شرکت همواره با نوآوری و طراحی های متفاوت مشتریان خود را شگفت زده کند !

چرا ما ؟

پویا طرح آروین یکی از اولین شرکت های ایرانی میباشد که بصورت تخصصی و حرفه ای به عرصه تولید ماشین آلات بسته بندی ورود کرد.باتولید محصولاتی با کیفیت ، قیمت رقابتی , جلب رضایت مشتری موفق بوده است.

سالها تجربه

رسالت این مجموعه توسعه صنعت کشور عزیزمان ایران می باشد. در این راستا نیز در جهت خود کفایی و مکانیزه کردن واحدهای صنعتی بر آن شدیم تا تمام توان خویش را به کار گیریم.

تیم ما

مدیر عامل

توضیحات

تیم تولید

توضیحات

تیم پشتیبانی

توضیحات

مصاحبه مدیر عامل شرکت پویا طرح آروین

(آقای روح الله عسگری )

ArabicEnglishPersian